D smart izle

D Smart İzle

D Smart geçmiş yıllarda futbol dünyasında önemli maçların yayınını yaparak dikkat çekmişken, şu zamanda biraz ağırlığını kaybetmiş duruma geldi. Özellikle yayınladığı Avrupa kupası maçları ile çok yüksek sayılarda abone kazanan D-Smart, Avrupa kupası maçlarının yayın hakkını Tivibu’ya kaptırdı. D- Smart şuanda futbol yayınları için yine de ihtiyaç duyulan bir platform olmaya devam ediyor. D Smart izle aramasını internet üzerinde çok sayıda kişi yapmaya devam ederek maçları izliyor. D Smart platformunda yer alan Smart spor kanalı, yayınladığı maçlarla ilgi duyulan kanal konumunda bulunuyor. Smart spor 1 ve Smart spor 2 kanalı D-Smart üzerinde en çok izlenen spor kanallarının başında geliyor. D-Smart platformu üzerindeki diğer spor kanallar, Eurosports ve NBA TV’de reytingi yüksek kanallar arasında bulunuyor D-Smart platformunda Rusya ligi kupası, Almanya Bundesliga ligi karşılaşmaları, Amerika Majör ligi ve hazırlık maçları yayınlanmaktadır. Maçlar genellikle Smart spor kanalında yayınlanırken, bazı maçların yayını Eurosports kanalı üzerinden yapılmaktadır. D smart izle seçeneği sunan maç yayını sitemizden, D-Smart platformu üzerinden hangi kanaldan yayınlanırsa yayınlansın tüm maçlar sitemizde seyircilerle buluşmaktadır. Maç yayınlarımızı izleyebilmeniz için maç saatinde sitemize girerek D-Smart platformu maçlarını takip edebilirsiniz. Son yıllarda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan ABD MLS liginde oynanan futbol maçları, gece saatlerde başlamaktadır. Bu duruma rağmen sitemiz, sporseverlerin futbol keyfini sürdürmesi için maç yayını sunmaktadır. D-Smart, özellikle yaz aylarında futbol sezonlarının bitişiyle birlikte büyük ilgi görmektedir. Sezonların bitmesiyle birlikte futbola hasret kalan futbol severler, hazırlık maçlarını D-Smart platformu üzerinde izleme fırsatı buluyor. Takımlarımızın yeni sezona hazırlanmak amacıyla oynadığı hazırlık turnuvaları ve maçlarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. D smart izle siteleri arasında en yüksek görüntü kalitesiyle maç yayınlayan site olan sitemizde, tüm maçlar HD görüntü kalitesiyle yayınlanmaktadır. Maçları izlerken herhangi bir donma veya kopma gibi durumlarda yaşanmamaktadır. Kesintisiz maç keyfi yaşayabileceğiniz sitemizde, D Smart platformu üzerinde yayınlayan tüm maçların yayını maç saatinde izlemeye başlayabilirsiniz. D Smart Sıkça Sorulan Sorular

D Smart maçları ücretli mi yayınlanıyor?

Sitemizde D-Smart maçları tamamen ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Sitemizin tek gayesi sporseverlere maç keyfini bedava olarak yaşatmaktır. Sitemiz D-Smart platformu dışında Tivibuspor izle ve Lig TV izleyerek yayınlanan maçlarda ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Tüm maçlarımızı bedava izleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Maç izlerken yayın kesilir mi?

Yayınını yaptığımız tüm maçlarda kesilme gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm maçların yayını güvenilir kaynaklardan alındığından 90 dakika boyunca maçları kesintisiz olarak izleye bilirsiniz. Maçların bitmesiyle birlikte yayınlar sonlandırılmakta ve yeni maçların yayınları başlamaktadır. Dilerseniz izlediğiniz maçın bitmesiyle birlikte bültendeki yeni maçları izleyebilirsiniz.

D-Smart ile basketbol maçları da yayınlanıyor mu?

D-Smart platformunun spor kanalları listesinde NBA TV bulunmaktadır. Ancak sitemiz kanal yayınından ziyade maç yayını yapan bir sitedir. Eğer NBA maçlarını izlemek istiyorsanız, maçlar hakkında yayınımız bulunmaktadır. NBA maçlarını, maç saatinde sitemize girerek izleyebilirsiniz. Hangi maçı izlemek istiyorsanız, o maçın üzerine tıklamanız yeterli olmaktadır. Tıklamanız ile birlikte maçların yayını açılmakta ve maçlar canlı izlenebilmektedir.

Maçlarda donma yaşamamak için ne yapmalıyım?

Maçlarda donma problemi yaşamamak için sitemize giriş yapmadan önce internet çerezlerini silmeniz ve internetinizi yavaşlatan etkenleri ortadan kaldırmanız yeterlidir. İnternet bağlantınızda da anormal bir yavaşlık yok ise sitemizdeki maçları donmadan HD görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz. Eğer donma problemi yaşıyorsanız internet hızınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.